BC Mariken Jeugdtoernooi - Badmintonclub Mariken

BC Mariken Jeugdtoernooi

In 2019 wordt het BC Mariken Jeugdtoernooi gespeeld op zaterdag 13 april 2019. Houd de datum vrij!

Het BC Mariken Jeugdtoernooi is geschikt voor alle niveau’s. De enkels worden gespeeld in twee verschillende klassen, waarbij de tweede klasse steeds bedoeld is voor minder ervaren spelers. Verder organiseren we een onder-9 leeftijdsgroep voor de allerjongsten. Op dit ééndaags-toernooi mag je inschrijven in maximaal twee onderdelen. Om de wachttijden kort te houden spelen we ongeveer volgens het volgende tijdschema: eerst de enkels van de jongsten, dan de dubbels en als laatste de enkels van de oudere spelers.

Alle uitslagen staan op toernooi.nl. De foto’s vind je op onze Media-pagina.

 

Oud winnaars:

VE U17-1 U17-2 U15-1 U15-2 U13-1 U13-2 U11-1 U11-2 U9
2018 Yannah Loppies Michelle Welling Eline Scheffer Kim Beumer Mette Willems Helen Hilgenfeld Anouk Willmeroth Hilda Go Hanna Helsper
2017 Lian Hendriksen Annika Thielen Yannah Loppies Femke Witteman Danique Jens Nele Willmeroth Inger Pothuizen Maddie Nowack Silke Feenstra
2016 Sanne Stormbroek Nicole Salawan Bessie Lian Hendriksen Ina Willmeroth Enna Schut Margarita Melnyk Esmeralda van Drunen Mette Willems Anouk Willmeroth
2015 Brigit Steetzel Leonie Engel Meike te Boekhorst Talitha Cosijnse Talisa Smeets Lara Liffers
2014 Maud van Setten Kiara Chin Manon van Gils Luca Oudewortel
2013 Vera Velhorst Mirjam te Rietstap Kiara Chin Amber Derksen
2012 Milou Meuffels Nienke Groen Van Wettum Maartje Meijer Kiara Chin
2011 Daniëlle Salawan Bessie Emmie van den Broek Maureen Zewald Linde James
2010 Nelleke Merkens Daniëlle Salawan Bessie Kayleigh Pots Maaike Krom
2009 Dana Weidemann Adinda Nahari Shanna Nahari
ME U17-1 U17-2 U15-1 U15-2 U13-1 U13-2 U11-1 U11-2 U9
2018 Joris van Engelen Boris Baneke Eddy Wang Pim Gimbel Tom Snel Milos Lenselink Mark Liffers Louis Klages Davin van Aarle
2017 Sjoerd Frederiks Dave Tse Hidde van Zoggel Jasper Westerink Wouter Slijkhuis Quinn Jens
2016 Roderik Schipper Gonzales Lars van Dam Branco Vos Dawit Lenting Jelle van Iersel Mecx van Dijk Wouter Slijkhuis Mark Liffers
2015 Mitchell van Ek Maurice Frijns Freek Noach Daniël van Beekhuizen Florian Winkels Hidde van Zoggel Boaz van Buul
2014 Ferry van Gelderen Joris Duijf Henry Tsui Rens Lagrouw
2013 Timo Poos Ruben Christianen Maurice Frijns Jeroen Merlijn
2012 Jasper Witteveen Timo Poos Alessio Kelder Dion Rovers
2011 Sven Karsenbarg Wouter Bregonje Quinn Rojot Liem Nuijten
2010 Rob Hart Wouter Bregonje Daan van Klink Luuk Oostrik
2009 Harald Hiemstra Niels Speelberg Jim Posthumus
VD U17 U15 U13 U11
2018 Maaike Agtersmit & Eline Scheffer Manouk Giesen & Fleur Lamers Lieke van Heumen & Tinka Holleman
2017 Inez de Kraker & Gita Versantvoort Vera Duijf & Fenne Jacobs Lara Liffers & Nele Willmeroth Maddie Nowack & Anissa Wongsodimedjo
2016 Annemijn van Klink & Sanne Stormbroek Lian Hendriksen & Ina Willmeroth Enna Schut & Gita Versantvoort Esmeralda van Drunen & Mette Willems
2015 Natasja van Gennip & Brigit Steetzel Meike te Boekhorst & Eline Wind Inez de Kraker & Gita Versantvoort Lara Liffers & Nele Willmeroth
2014 Nienke Groen Van Wettum & Jinte Groen Van Wettum Kiara Chin & Chloe Chin Celine van Heeswijk & Quinty van Besouw
2013 Vera Velhorst & Marleen van Emst Mirjam te Rietstap & Celeste Greve Kim Fleuren & Amber Derksen Gita Versantvoort & Floor Bongers
2012 Nienke Groen Van Wettum & Lynn Appels Alisha Kelder & Estelle van Haeren Maaike Krom & Shamee van Haeren Roos de Wijs & Yixin Han
2011 Mies Heeren & Emmie van den Broek Anne Seebregs & Sanne Moonen Lissa Jin & Kiara Chin
2010 Nelleke Merkens & Simone Hermsen Rhony Pots & Kayleigh Pots Nienke Tjalsma & Daphne Craanen Luka Plantaz & Floor Hennekens
2009 Loes Schilderink & Tigist Rutten Judith Prinsen & Adinda Nahari
MD U17 U15 U13 U11
2018 Berend van Brenk & Hidde van Zoggel Maureno Beckers & Nick Peulen Lars Bijlsma & Teun Donkers
2017 Merijn de Brouwer & Ruben Schoonwater Thijmen Dobbelaar & Giorgio van Zaalen Jamie Edelbroek & Jits Karczewski
2016 Merijn de Brouwer & Thijmen de Brouwer Lars van Dam & Thomas Heijmans Louw Helmich & Kian Veldhuis
2015 Mitchell van Ek & Patrick de Weerd Luc de Rijke & Edwin de Weerd Thijmen Dobbelaar & Hidde van Zoggel Levi Chin & Mecx van Dijk
2014 Tom de Wijs & Vincent van Huijstee Roger Timmermans & Joris Duijf Henry Tsui & Rens Lagrouw Eddy Wang & Levi Chin
2013 Wouter Kant & Thimo van Haeren Joran Partowidjojo & Ruben Christianen Alex Sung & Jaron Klerks
2012 Rick Krom & Kjelt van den Hazel Timo Rovers & Johan Paar Edwin de Weerd & Luuk Oostrik Harm Stevering & Jorn Doorman
2011 Bas Reijnen & Wouter Bregonje Sardy Partowidjojo & Rolf Koelman Joost van Tilburg & Quinn Rojot Liem Nuijten & Gijs Duijs
2010 Patrick Wilms & Rob Hart Sardy Partowidjojo & Wouter Bregonje Daan van Klink & Justin Booij
2009 Koen Speelberg & Tim Brinksma Jim Posthumus & Rolf Koelman
GD U17 U15 U13 U9
2018 Kim Boonstoppel & Joris van Engelen Manouk Giesen & Jorn de Bruin Anissa Wongsodimedjo & Tom Snel
2017 Lian Hendriksen & Roderik Schipper Gonzalez Yannah Loppies & Boris Holleman Manouk Giesen & Jorn de Bruin
2016 Lionne Blik & Freek Noach Yannah Loppies & Boris Holleman Manouk Giesen & Jorn de Bruin Teun Conijn & Quinn Jens
2015 Chantal Frowijn & Jasper Dobbelaar Talitha Cosijnse & Freek Noach Willemijn Meijer & Dawit Lenting
2014 Fabienne Kers & Ferry van Gelderen Shamee van Haeren & Luuk Oostrik Amber Derksen & Robin Vreeswijk
2013 Nienke Groen Van Wettum & Timo Poos Hoang Pham & Willem Pham Kim Fleuren & Gijs Schreppers
2012 Estelle van Haeren & Rick Krom Kelly Meuffels & Yannick Urselmann Hoang Pham & Willem Pham
2011 Daniëlle Salawan Bessie & Sven Karsenbarg Kayleigh Pots & Yannick Urselmann
2010 Estelle van Haeren & Sven Karsenbarg Danique van Tuijl & Joran Partowidjojo
2009 Cynthia de Kruijf & Harald Hiemstra Vicky Seveke & Wouter Bregonje